Archiv kaledndáře akcí

00000067

Kalendář akcí

Zahájení plaveckého výcviku

Zahajujeme letošní plavecký výcvik! Budeme jezdit společně s kamarády z naší MŠ, a to každý pátek, celkem 10 lekcí. Podrobné informace dostanete ve škole.

Vánoční besídka a vánoce ve škole

V 15 hodin odpoledne se všem otevřou dveře školy, abychom si společně užili vánoční atmosféru. Čeká vás vánoční výstava a trh, vystoupení dětí MŠ  i žáků ZŠ, můžete se inspirovat vánoční výzdobou a to vše v krásných interiérech naší školy i venku před budovou.  Občerstvení teplé i studené, sladké i slané je zajištěno. Podrobný program bude vyvěšen na veřejných místech. PŘIJĎTE SE VÁNOČNĚ NALADIT!

Rozsvěcení vánočního stromku

O druhé adventní neděli se sejdou jetřichovští poprvé u svého obecního vánočního stromku, aby ho společně rozsvítili. V krátkém doprovodném programu vystoupí i naši žáci ZŠ a děti MŠ.

Zimní focení

Nažehlit košile a volánky, načesat lokny, přijede pan fotograf! Fotografiemi a drobnostmi s vaší stylovou fotkou uděláte určitě radost svým nejbližším.

Jetřichovská buchta

V sobotu se v kulturním domě v Jetřichově uskuteční soutěž o nejlepší buchtu. Naši školáci k té příležitosti vyzdobí sál a děti z naší MŠ vystoupí s krátkým programem.

Slavíme 100 let republiky

V pátek vyvrcholí náš projektový týden ke stému výročí republiky ŠKOLOU PŘED 100 LETY. Přeneseme se v čase a užijeme si zajímavý den.

Country tance pro děti

Ve čtvrtek k nám opět zavítá pan Procházka s další lekcí country tanců. Sejdeme se v kulturním domě ještě s našimi kamarády ze škol v Martínkovicích, ve Vernéřovicích a v Adršpachu. Klobouky nasadit a jedem!

Drakiáda

Ve středu odpoledne vyrazíme se školní družinou k Bělidlu pouštět draky. Tak silný vítr!

Třídní schůzky

V úterý se konají třídní schůzky od 13 do 15.30 hodin formou individuálních konzultací.

Adaptační výlet

Ve středu vyrazíme poprvé s novými spolužáky na malý výlet do jízdárny v Hejtmánkovicích. Podrobnosti v notýsku. :-)

Ředitelské volno

Z důvodu celodenního přerušení dodávky elektrického proudu v Jetřichově vyhlašuji řerditelské volno. Mgr. Marie Hanzlíková

Zahájení školního roku

Po prázdninách se opět sejdeme ve školních lavicích v pondělí 3. září. Srdečně zveme i rodinné příslušníky!

Vysvědčení!!!

V pátek se sejdeme naposledy, vyhodnotíme společně uplynulý školní rok, odměníme výherce celoročních soutěží ve sběru papíru a  třídní sportchalenge a rozdáme si vysvědčení. Čeká nás také malý banket, který si děti připravily předchozí den a rozlučka s odcházejícími páťáky. Předpokládaný konec je v 10 hodin. Následuje ŠD  a oběd.

Školní výlet - den třetí

Ráno vyrazíme ze Studnic do Náchoda na dopravní hřiště. Čeká nás každoroční zkušební jízda na kole, testování z dopravní výchovy a složení řidičského průkazu cyklisty. Potom už nás čeka jen návrat domů.

Školní výlet - den druhý

Dopoledne vyrazíme vlakem ze Studnic do Archeoparku ve Všestarech, kde je pro nás připraven dvouhodinový vzdělávací program na téma Život v pravěku. Cestou zpátky navštívíme na skok Hradec Králové, projdeme se po městě a pobavíme se v 5D Cinema.

Školní výlet - den první

V pondělí vyrážíme na třídenní výlet. Začínáme v Hronově návštěvou Muzea pod čepicí a budeme pokračovat pěším pochodem po Jiráskově cestě a cestě B. Němcové do našeho cíle - do Studnic.

Běh pod Křížovým vrchem

Letos se podruhé zúčastníme pěkné sportovní akce v nádherném prostředí Adršpašských skal společně s našimi přáteli z málotřídních škol v našem okolí.

Festival málotřídních škol

V pátek se zúčastníme festivalu málotřídních škol v adršpašském zámku. Podrobné informace dostanou děti do notýsku.

Májová besídka

Ve středu se koná tradiční besídka ke Dni matek od 15.30 v kulturním domě v Jetřichově. Letos se zhoupneme na teplých havajských vlnách. Všichni jste srdečně zváni!

Ředitelské volno

Také v toto pondělí bude ředitelské volno rovněž z důvodu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. ZŠ  a ŠD nebudou v provozu.

Ředitelské volno

V pondělí bude ředitelské volno z důvodu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. ZŠ i ŠD v tento den nebudou v provozu.

Zápis dětí do 1. ročníku

Ve čtvrtek proběhne tradiční dopolední akce s naší MŠ. Školáci připraví pro své malé kamarády program v prostorách školy - hry, soutěže, tvoření, učení. Odpoledne proběhne oficiální zápis dětí do školy od 14 do 17 hodin. Podrobné informace najdete v přiloženém letáku.

Jarní fotografování

V úterý přijede do MŠ náš pan fotograf s jarní kolekcí. K fotografování se přidají i školáci.

Mokré vysvědčení

V pátek pojedeme naposledy do plaveckého bazénu v Hotelu Veba v Broumově a vyzkoušíme naše plavecké dovednosti v závodech.

Puss in Boots

Pojedeme do náchodského kina na divadelní představení v angličtině.

Velikonoční prázdniny

O zeleném čtvrtku začínají velikonoční prázdniny. Znovu se sejdeme ve škole v úterý 3.4.2018.

Veselé zoubky

Ve středu proběhne ve škole preventivní program Veselé zoubky (sponzor DM Drogerie).

Dětská scéna II. kategorie

Terezka Hamplová a Pepa Havlík se zúčastní okresního kola recitační soutěže Dětská scéna, které se koná v Náchodě. Doprovodí je p. uč. Hanzlíková.

Dětská scéna I. kategorie

Nikola Čeplová a Zdeněk Brož se zúčastní okresního kola recitační soutěže Dětská scéna, která proběhne v Náchodě. Doprovodí je p. uč. Spíchalová.

Jarní prázdniny

V pondělí 26. 2. začínají jednotýdenní jarní prázdniny. Ve škole se opět sejdeme v pondělí 5. 3.

Školní masopust

Masopustní úterý oslavíme ve škole celodenním projektem: upečeme tradiční pečivo, namalujeme si obličejové masky, poučíme se o našich tradicích, zasoutěžíme si, zazpíváme si a zatancujeme v průvodu v okolí školy.

Školní kolo recitační soutěže

Ve čtvrtek odpoledne proběhne školní kolo recitační soutěže Dětská scéna. Porota vybere 4 nejlepší recitátory pro okresní kolo.

Pololetní prázdniny

V pátek 2. 1. budou jednodenní pololetní prázdniny. ZŠ a ŠD budou v tento den uzavřeny, MŠ  a ŠJ budou v provozu bez omezení podle zájmu rodičů (bližší info ve školce).

Zahájení plaveckého výcviku

V pátek 19. ledna zahajujeme plavecký výcvik ve Wellness centru Hotelu Veba v Broumově. Budeme jezdit každý pátek až do 13. dubna (celkem 10 lekcí). Podrobnosti dostanou žáci ve škole.

Nový rok

Nový rok společně přivítáme ve středu 3. ledna, kdy se zase sejdeme ve školních lavicích.

Školní vánoce

V pátek si užijeme společné školní vánoce, den plný vánočních her a radovánek. Nebude chybět ani bohatá nadílka.

Vánoční besídka

V 15.30 se v kulturním domě v Jetřichově přeneseme na nebeské obláčky a naladíme se tou správnou vánoční atmosférou.

Třídní schůzky

Ve 14.30 začínají čtvrtletní třídní schůzky.

Hurvínek v muzeu

V pondělí navštívíme filmové představení v infocentru v Broumově.

Rozsvěcení vánočního stromečku

V sobotu pořádá Obec Jetřichov slavnostní rozsvěcení vánočního stromečku. S krátkým programem vystoupí děti MŠ  i žáci ZŠ.

Mikuláš

Také do školy dorazí Mikuláš se svou družinou.

Depistáž

V MŠ proběhne vyšetření dětí s poruchami výslovnosti (provedou pracovnice SPC Náchod). Připojí se i někteří žáci ZŠ.

Obušku z pytle ven

V pátek pojedou mladší žáci (1. - 3. ročník) do divadla v Meziměstí na pohádkové představení. Bližší informace budou v notýsku.

Jetřichovská buchta

Veřejné soutěže, kterou pořádá Obec Jetřichov, se zúčastní také tři školní týmy v kategorii nepečených dezertů. Přejeme hodně štěstí a dobrou chuť!

Fotograf

V úterý přijede do MŠ fotograf se zimní kolekcí, zájemci z žáků ZŠ se mohou připojit.

Ředitelské volno

Z důvodů organizačních a dalšího vzdělávání učitelů vyhlašuje ŘŠ na tento den ředitelské volno.

Třídní schůzky

Ve 14.30 se sejdeme k první společné třídní schůzce.

Jak se dělá tanečník

Návštěva představení pražského Baby Baletu v Broumově.