Archiv kaledndáře akcí

00000067

Kalendář akcí

Zápis dětí do 1. ročníku
Ve čtvrtek přivítáme ve škole budoucí prvňáčky a jejich zákonné zástupce. Podrobná pozvánka k zápisu s přijímacími kritérii je na titulní stránce.
Elektrárna Hučák
V úterý vyrazíme na exkurzi do Informačního centra obnovitelných zdrojů energie a Malé vodní elektrárny Hučák v samém srdci Hradce Králové. Zúčastní se všichni žáci. Podrobné informace budou sděleny před akcí.
 
Koukají na nás správně?
V naší mateřské škole se uskuteční vyšetření zraku dětí pomocí speciální diagnostické videokamery v rámci projektu "Koukají na nás správně?". Screeningu se mohou zúčastnit i přihlášení žáci základní školy po domluvě s rodiči. Přihlašujte své děti u třídních učitelek.
Velikonoční prázdniny
Na zelený čtvrtek začínají velikonoční prázdniny. Do školy se vrátíme v úterý 2. dubna.
Velikonoční jarmark v Meziměstí
V neděli se zúčastníme velikonočního jarmarku v Meziměstí. Školáci zde budou mít veřejné vystoupení a nabídnou také výrobky z naší školní manufaktury. 
Jetřichovský karneval
V sobotu pořádají jetřichovští hasiči karneval v místním kulturním domě. Začíná ve 14 hodin odpoledne. Naši školáci zde budou mít veřejné vystoupení a nabídnou vám také velikonoční výrobky z naší dílny. Přijďte se podívat!
Jarní prázdniny
Tento den začínají žákům týdenní jarní prázdniny. Přejeme všem hodně sluníčka, odpočinku a pěkných zážitků. Do školy se vracíme v pondělí 4. března.
Autorské čtení
Ve čtvrtek přivítáme ve škole spisovatelku Renatu Wayanu Komůrkovou. Bude nám číst ze své knihy Indigo, dítě z křišťálu. Cílem vystoupení je nejen přivést děti zpět ke knihám, ale především k sobě navzájem- posílit pozitivní třídní klima a to jemnou formou- skrze příběh, ve kterém se děti nenuceně shlédnou v hlavních postavách.
Pololetní prázdniny
V pátek budou mít žáci jednodenní pololetní prázdniny. ZŠ i ŠD budou mimo provoz.
Ředitelské volno
Na čtvrtek 1.2.2024 vyhlašuji ředitelské volno z důvodu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Tento den bude v provozu pouze ŠD, ŠJ  a MŠ.
Mgr. Marie Hanzlíková (ředitelka)
Pololetní vysvědčení
Ve středu žáci dostanou výpis z vysvědčení. Prosím rodiče, aby potvrdili v ŽK jeho převzetí. 
Mokré vysvědčení
V úterý pojedeme naposledy plavat. Žáci absolvují plavecké závody a budou odměněni "mokrým vysvědčením". Od následujícího týdne se vracíme k původnímu rozvrhu hodin.
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny letos začínají 23.12.2023 a končí 2.1.2024. Do školy se vracíme ve středu 3. ledna 2024.
Adventní den otevřených dveří
Tento pátek vás přivítáme ve škole na adventním setkání s programem dětí MŠ  i žáků ZŠ. Mimo to bude v prostorách školy vánoční jarmark, Ježíškova kavárna a vánoční dílničky pro malé i velké. Přijďte se k nám vánočně naladit!
Začínáme v 15 hodin před školou.
Vánoční focení
V pátek přijede fotograf s kolekcí vánočního focení. Akce je určena primárně pro děti MŠ, ale mohou se nechat vyfotit i školáci, popřípadě celé rodiny.
Třídní schůzka II. třídy
Ve středu bude probíhat třídní schůzka rodičů starších žáků (3+4+5), a to formou individuálních konzultací. Učitelky vám budou k dispozici od 14.30 do 16 hodin v učebně II. třídy. Žáci se mohou zúčastnit se svými rodiči.
Plavecký výcvik
V úterý zahajujeme plavecký výcvik. Účastní se ho žáci 3.-5. ročníku. Budeme jezdit pravidelně každé úterý do plaveckého bazénu v Náchodě. Výcvik končí 23.1.2024. Podrobnosti dostanou žáci ve škole.
Třídní schůzka I. třídy
Ve středu odpoledne proběhne společná třídní schůzka rodičů mladších žáků (1+2) v učebně I. třídy od 15 hodin. 
Cesta do pravěku
Vzdělávací program, ve kterém poputujeme do pravěku s geologem Milanem Skalickým. Zúčastní se všichni žáci.
Jetřichovská buchta
V sobotu pořádá Obec Jetřichov další ročník kulinářské soutěže, letos na téma "Vánoční pečení". Naši žáci i děti MŠ se rovněž zúčastní a také pomohou s výzdobou kulturního domu k této příležitosti.
Podzimní prázdniny
Ve čtvrtek začínají dvoudenní podzimní prázdniny. V tyto dny bude ZŠ a ŠD mimo přovoz. 
Loutkové divadlo
Mladší žáci (1+2) shlédnou společně s dětmi v naší MŠ loutkové pohádkové představení.
Podzimní dýňování
Projektový den všech žáků na téma "Podzimní svátky" (příroda na podzim, dušičky, Halloween).
Výstava hub
Všichni žáci i děti z mateřské školy navštíví zajímavou výstavu hub v jetřichovském kulturním domě. Pořádá ji Mykologický spolek Broumov, dětem se bude věnovat RNDr. Jan Wipler, Ph.D.
Divadlo Meziměstí
Starší žáci (3+4+5) navštíví divadelní představení "Strašidelný mlýn" v podání Divadelní společnosti Julie Jurištové.
Písničky z broumovského dolíku
Mladší žáci (1+2) navštíví hudební představení v Broumově - bigbandový orchestr Prima Jazz Band, sólisty, dětský sbor i maskované písničkové hrdiny.
Dopravní hřiště
Starší žáci (3+4+5) navštíví v rámci dopravní výchovy dopravní hřiště v Náchodě.
Ředitelské volno
Ředitelka školy vyhlašuje na tento den ředitelské volno z důvodu dalšího vzdělávání pracovníků školy.
Adaptační výlet
Společný pěší výlet - mapujeme okolí školy a poznáváme historii našeho sídla. Trasa: Jetřichov - Bělidlo - Meziměstí a zpět.
Slavnostní zahájení školního roku
První společný den ve škole. Vítáni jsou všichni rodiče i přátelé školy.